Závěrečná konference klimatické soutěže CO2 liga

Datum / čas
Date(s) - 8. 6. 2017
11.00

Místo konání
Senát parlamentu ČR

Kategorie

Webové stránky pořadatele https://co2liga.cz/


Po celý školní rok probíhá soutěž škol – CO2 liga. 

Soutěž je určena pro 2. stupeň základních a pro střední školy. Žáků, studentům i veřejnosti zprostředkovává od podzimu 2016 do jara 2017 informace o globální změně klimatu a o změnách, které můžeme očekávat v České republice.

Poutavou a neotřelou formou, prostřednictvím soutěžních úkolů a díky „učení prožitkem“ si soutěžící zkouší a dozvídají se, že naši krajinu i společnost čekají vlivem měnícího se klimatu změny, jaké asi budou a jak se na ně mohou připravit. Do soutěže se přihlásilo 65 týmů ze všech krajů republiky. Soutěžící pracují na 5 tématech – dopady klimatické změny a adaptace, voda, energie, jídlo a doprava. Více informací o soutěži se dozvíte na www.CO2liga.cz

Na závěrečné konferenci představí 6 nejlepších týmů svoji celoroční práci a budou zde vyhlášeni vítězové.

Konference bude probíhat od 11 do 14 hodin.

Zveme vás všechny do sídla Senátu ČR, kde proběhne toto slavnostní vyhlášení. Zájemci o účast se hlaste paní Haně Machů: hana.machu@veronica.cz, tel. 739 569 264 (budeme vás muset zařadit do seznamu účastníků kvůli bezpečnostním opatřením v Senátu).

Slavnostní vyhlášení vítězů probíhá se záštitou senátního Výboru pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí a paní senátorky Jitky Seitlové. Děkujeme.


nahrávám mapu....