Greenfest Liberec

Datum / čas
Date(s) - 3. 6. 2017
10.00 - 18.00

Místo konání
Greenfest Liberec

Kategorie

Webové stránky pořadatele www.greenfest.cz


Co je Greenfest? Ekofestival plný inspirativních přednášek a dílen na témata přírodní stavitelství, energetická soběstačnost, permakultura, zdravá strava či osobní rozvoj. Letos pořádáme již 5. ročník a tématem je “Zdravá rodina”.

Tradiční ekofestival Greenfest proběhne tento rok v sobotu 3. června v zahradě a přednáškových místnostech Lidových sadů. Návštěvníci se mohou těšit na klasickou sestavu programu – zajímavé přednášky, praktické workshopy, doprovodný program pro děti i dospělé. Nebudou chybět hudební představení ani bohaté možnosti občerstvení a stánků. Vše samozřejmě v duchu ekologie, přírody, permakultury, soběstačnosti, osobního rozvoje, zdravého stravování a přírodního stavitelství. Letos se konkrétněji zaměříme na téma ZDRAVÁ RODINA. Více informací najdete v příspěvcích Facebook události https://www.facebook.com/events/1713584798956041/ a také na webu www.greenfest.cz

Celodenní vstupné: 150 Kč, ZTP a senioři 100 Kč, děti do 15 let zdarma. V ceně vstupenky jsou všechny přednášky, workshopy i doprovodný program.


nahrávám mapu....