Den soutěží pro zdravé a nemocné děti

Datum / čas
Date(s) - 3. 6. 2017
celodenní

Místo konání
Nemocnice Krnov

Kategorie

Webové stránky pořadatele https://www.pratele-prirody.cz


V sobotu 3. června pořádají krnovští členové spolku Přátelé přírody z. s. z místní skupiny Společenství Severských pánů v parku v areálu zdejší nemocnice dětský den pro děti zaměstnanců nemocnice i malé pacienty, kteří v ní tráví nedobrovolně svůj čas. Podle svého zájmu, schopností a sil si budou moci zasoutěžit na několika stanovištích a také zajezdit na koních. Přijdou šermíři, kouzelníci s balónky a pro děti jsou připraveny i další drobnosti.

Akci pořádá skupina Společenství Severských pánů z Přátel přírody. Chcete-li se jí zúčastnit, kontaktujte prosím Zdenka Chroboczka – tel. 737 757 007, krnov@pratele-prirody.cz

Akce se koná v rámci Dne pro přírodu, což je pohyblivý svátek české větve mezinárodního hnutí Přátelé přírody. připadá vždy na sobotu nejbližší 5. červnu, kdy si připomínáme Světový den životního prostředí. Členové spolku Přátelé přírody z. s. a jeho příznivci oslaví Den pro přírodu teprve potřetí, ale o to aktivněji.

Cílem kampaně Den pro přírodu je ukázat přírodu jako skvělé místo pro trávení volného času a aktivity Přátel přírody jako jeden ze způsobů, co lze v přírodě dělat. Přátelé přírody chtějí také v tento den zviditelnit, že je v jejich spolku, jehož skupiny jsou aktivní v několika krajích České republiky, několik stovek podobně zaměřených lidí, kteří rádi objevují přírodu, uvědomují si její důležitost pro svůj život, přispívají k její ochraně a rádi s sebou vezmou do přírody i ostatní.

Další konané dny pro přírodu najdete zde.


nahrávám mapu....