DEN ARCHITEKTURY – Světelné loutky Jana Kindla a koncert Ireny a Vojtěcha Havlových

Datum / čas
Date(s) - 2. 10. 2021
19.00 - 21.00

Místo konání
Býv. obřadní síň Drahovice

Kategorie Žádné kategorie

Webové stránky pořadatele www.kamkv.cz/den-architektury-2021 


🐠 V hlubinách Sargasového moře se odehrává příběh zrození malé rybky. Propojení velkých lampionových loutek z dílny Honzy Kindla a koncertu Ireny a Vojtěch Havlových, ponoří malé i velké diváky do hlubin oceánu, kde čas plyne velmi, velmi pomalu. Unikátní představení, které se pohybuje na pomezí divadla, instalace, performance a koncertu. Divák se ocitá v podmořském světě, čas plyne pomaleji, veliké světelné loutky plují nad hlavami diváků. Loutky stále přibývají a do představení se začínají zapojovat i děti a diváci jako loutkovodiči. Hudba Ireny a Vojtěcha Havlových dodává představení magickou atmosféru.
🎭 Vhodné pro diváky od 0 až 120 let. Akce proběhne v prostorách běžně nepřístupné bývalé Obřadní kaple v Drahovicích, postavené v letech 1899–1900 v antikizující formě italské neorenesance. Představení pořádá Kancelář architektury města Karlovy Vary ve spolupráci s Divadlem loutek Karlovy Vary z.s.
​Vstup je zdarma, není třeba se registrovat dopředu.
Akce KAM KV° během festivalu Den architektury proběhnou za finanční podpory statutárního města Karlovy Vary, Karlovarského kraje.
Celý program Dne architektury v Karlových Varech najdete na www.kamkv.cz/den-architektury-2021

nahrávám mapu....