DEN ARCHITEKTURY – Æ.O.D. X KAM KV° | timmi, RLUNG, Thistle, Natálie Pleváková, Michaela Rožnovská

Datum / čas
Date(s) - 1. 10. 2021
18.30 - 22.00

Místo konání
Bývalá obřadní síň (běžně nepřístupná)

Kategorie Žádné kategorie

Webové stránky pořadatele


Datum: 01.10.2021
Lokace: Obřadní kaple Drahovice (Hřbitovní 1070, Karlovy Vary)
18:30 bar
19:00 open
19:30 Thistle
20:30 Natálie Pleváková
21:30 timmi
22:30 RLUNG
⚠️ tịcket: free entry
෴෴෴෴෴෴෴෴
🍃 timmi (CZ)
🍑 Natálie Pleváková (CZ)
🌌 Thistle (CZ,FIN)
✨ RLUNG (RU)
💎 Michaela Rožnovská (CZ)
๛๛๛๛๛๛๛๛๛๛๛
Druhá edice událostí Æntity.One.Default, která proběhne v prostorách bývalé Obřadní kaple v Drahovicích. Ve spolupráci s Kanceláří architektury města Karlovy Vary se nám podařilo událost učinit v tomto nevšedním prostoru.
Akce je pořádána v rámci 11. ročníku festivalu Den architektury. Objekt, ve kterém koncert proběhne, byl postaven v letech 1899 – 1900 v antikizující formě italské neorenesance.
❗Bývalá obřadní síň není běžně přístupná veřejnosti❗
Společně prožitým večerem Vás bude doprovázet umělecká instalace v prostoru kaple od Michaely Rožnovské
za doprovodu čtyř hudebních interpretů.
๛๛๛๛๛๛๛๛๛๛๛๛
🍑 Natálie Pleváková (CZ)
Večer zahájí Natálie Pleváková vytváří svou live zvukovou improvizaci processingem (a tedy recyklací) pokoutných nahrávek a podivných syntéz pomocí vlastního nástroje vytvořeném v prostředí platformy SuperCollider.
🎵 https://bit.ly/2WIRgp2
🌌 Thistle (CZ,FIN)
Večer zahájí hudební duo Thistle hrají hudbu pulzující na hraně reality a snů, která vzniká společnou improvizací. Hypnotické rytmy, drones, nekonečná arpeggia nebo nalezené zvuky a terénní nahrávky, to vše v jednom tavícím kotli.
🎵 https://bit.ly/3gXbZMZ
🍃 timmi (CZ)
Adriana Vančová aka timmi je pražská hudebnice, která se která se zaměřuje na prezentaci experimentální elektroniky, noisu a ambientu. Ve svých live setech používá samply klávesy, terénní nahrávky a zpracované vokály k vytvoření intimních dronů s kontemplativní atmosférou.
🎵 https://bit.ly/2Yn4NDF
✨ RLUNG (RU)
Večer uzavře RLUNG (Iana Koroleva, RU) se svým ambientním setem. rlung je ruská fotografka a producentka, jež ve své tvorbě vychází z terénních nahrávek pořízených na rezidenčních pobytech v Evropě a Asii, které se mísí s hutným zvukem analogových syntezátorů.
🎵 https://bit.ly/2VeaWRo
💎 Michaela Rožnovská (CZ)
Pro práci Michaely Rožnovské je klíčový její osobitý západl s širokou skálou aktivit od performancí, přes práci s materiálem až po sociální a kolaborativní perspektivy. V sekundární rovině se věnuje instalacím, hudbě a videoartu. Všechny tyto vyjmenované aktivity kombinuje do ucelených akcí – až rituálů, vymezených blíže neurčenou budoucností lidstva a nových, více či méně zmutovaných forem života včetně lidského druhu.
๛๛๛๛๛๛๛๛๛๛๛๛
Autorem plakátu je Kristýna Sidlárová aka Sida100.
O světelný zážitek se postará světelná produkce MAESS.
Událost se koná za finanční podpory statutárního města Karlovy Vary, Karlovarského kraje a FaVU VUT.
Celý program Dne architektury v Karlových Varech najdete na www.kamkv.cz/den-architektury-2021
༺ Æntity.one.Default ༻ je nová kolektivně kurátorovaná platforma propojující současnou nezávislou elektronickou scénu a výtvarné umění. V průběhu každé události se účastníci stanou aktéry dočasně existujícího zvukového side-specific organismu, který žije tak trochu vlastním životem.
༺ Æ.O.D ༻

nahrávám mapu....