Chrudim za udržitelný svět 2017

Datum / čas
Date(s) - 31. 5. 2017
9.00 - 14.00

Místo konání
Chrudim za udržitelný svět 2017

Kategorie

Webové stránky pořadatele www.chrudim.eu


Zamyslete se i vy, co je pro člověka důležité, aby se mu dobře žilo a diskutujte společně, jak lze potřeby směřující ke kvalitnímu životu zajistit na všech místech planety. Zlepšení životních podmínek je naším společným zájmem. Nepřízeň osudu totiž může dopadnout na každého z nás.

Napadlo Vás někdy, jaké problémy spojují běžná česká města a obce a jejich obyvatele s jejich protějšky v rozvojových zemích?

Chcete se dozvědět, co všechno máme společného a jak si můžeme pomoci? Přijďte ve středu 31. května 2017 do Městského parku na akci Chrudim za udržitelný svět.

Akci připravilo město Chrudim prostřednictvím projektu Zdravé město a MA 21 ve spolupráci s Charitou ČR a SMO ČR v rámci projektu Udržitelná města a obce pro rozvoj, který je financován z prostředků České rozvojové agentury.

Akce je určena pro žáky 6. – 8. tříd ZŠ v Chrudimi. Připraveno bude 11 stanovišť, kde se žáci ZŠ dozví informace o dílčích cílech udržitelného rozvoje – SDGs i ve vazbě na ČR, případně Chrudim. Na stanovištích bude při hodnocení také přihlíženo, jak tým vzájemně komunikuje, spolupracuje, dodržuje časový harmonogram na stanovištích, zda mají rozdělené role v týmu apod.

Každý soutěžní tým získá drobné ceny a pamětní list. Vítěz získá hlavní cenu (poukaz na Skutečný dárek).


nahrávám mapu....